
Open dag in Spijkenisse Medisch Centrum
Spijkenisse Medisch Centrum opent haar deuren voor een open dag. Een dag waarop we bezoekers laten kennismaken met onze zorg. Want voor heel veel zorg kun je gewoon terecht bij het ziekenhuis dichtbij!
Artsen, verpleegkundigen en vrijwilligers van Spijkenisse Medisch Centrum nemen je mee in het reilen en zeilen van het ziekenhuis. Er kan een kijkje genomen worden op de afdelingen en poliklinieken, er is uitleg en informatie over aandoeningen en er zijn veel activiteiten voor alle leeftijden.
Benieuwd wat er allemaal kan in Spijkenisse Medisch Centrum? Kom gerust langs!
Wanneer
- Zaterdag 24 mei 2025 10.00 - 15.00 uur
Prijzen
- Gratis
Neem alvast een kijkje
-
Bekijk alle media
-
Contact
Ruwaard van Puttenweg 500
3201GZ SPIJKENISSE Plan je route
vanaf jouw locatie
Locatie
Bekijk ook eens
-
Open Camping Dag - Landelijke opening Campingseizoen
Open Camping Dag - Landelijke opening Campingseizoenzaterdag 5 april
HELLEVOETSLUIS
Open Dag
-
Open dag & Voorjaarsmarkt Domein de Vier Ambachten
Open dag & Voorjaarsmarkt Domein de Vier Ambachtenzaterdag 12 april
SIMONSHAVEN
Markt, Open Dag
-
Open Monumentendag Brielle
Open Monumentendag Brielle13 en 14 september
BRIELLE
Open Dag, Lezing/Debat, Muziek overig
-
Hygieia
HygieiaHygieia
Het bronzen kunstwerk werd in 1990 geplaatst en is door Hansje den Hollander ontworpen. Het beeld heet Hygieia, naar de machtige godin die de Grieken eerden, want zij had de taak om over de gezondheid van de mensen te waken. Toepasselijkerwijs werd het om die reden bij de ingang van het Ruwaard van Putten Ziekenhuis geplaast.
Hygieia, de machtige godin die de taak had om over de gezondheid van de mensen te...
Monument, Extra info
-
Socialsofa
SocialsofaSocialsofa
Een betonnen sofa, bekleed met mozaïk, op dit buurtbankje kun je gezellig even bijpraten en uitrusten terwijl je geniet van de kunstzinnige tegeltjes.
Buurtbankje
Monument, Extra info
-
Sculptuur Liefhebben: Een kunst ... een kunde
Sculptuur Liefhebben: Een kunst ... een kundeSculptuur Liefhebben: Een kunst ... een kunde
Het sculptuur 'Liefhebben, een kunst een kunde" is gemaakt in 2006 en stelt een aantal mensen voor die elkaar omarmen en is gemaakt van cortenstaal. Kunstenares Hanneke Piederiet gebruikte als basis voor dit kunstwerk een loodgravure die zij gemaakt had voor het boek Liefhebben; Een kunst.....een kunde van Erich Fromm. Het hangt aan de gevel, dus kijk even omhoog.
Sculptuur in cortenstaal.
Monument, Extra info
-
Watertappunt Joris van Bodegomlaan Spijkenisse
Watertappunt Joris van Bodegomlaan SpijkenisseWatertappunt Joris van Bodegomlaan Spijkenisse
Watertappunt
-
Kunstwerk Paarden
Kunstwerk PaardenKunstwerk Paarden
Bronzen beeld met drie paarden en arbeiders.
Paarden en arbeiders.
Monument, Kunst en Cultuur, Extra info
-
Millenniumfontein
MillenniumfonteinMillenniumfontein
Het kunstwerk Millenniumfontein is van kunstenares Sonja Oudendijk en bestaat uit de boom der verleiding, een pauw en een bankje. In de stam van de boom zit een slang verstopt.
Millenniumfontein met de boom der verleiding...
Monument, Extra info
-
Eurobruggen
EurobruggenDe euro bruggen van de biljetten van 5, 10, 20, 50, 100, 200 en 500 euro bestaan...
Architectuur, Bezienswaardigheid
-
Kinderboerderij De Trotse Pauw
Kinderboerderij De Trotse PauwVrolijke kinderboerderij met de nodige lieve dieren, kijktuin en boomgaard.
Attractie, Kinderboerderij
-
Skatepark Spijkenisse
Skatepark SpijkenisseSkatepark SPIKE, in Spijkenisse is volledig vervangen met een nieuw en modern skatepark!
Skatepark
-
Watertappunt Schepenpad Spijkenisse
Watertappunt Schepenpad SpijkenisseWatertappunt Schepenpad Spijkenisse
Watertappunt Schepenpad Spijkenisse
Watertappunt Schepenpad Spijkenisse
Watertappunt, Extra info
Deel deze pagina
De link is gekopieerd.
De link kon niet worden gekopieerd.